MOJE TOP 5 Z DROGERII LILARÓŻA

października 11, 2018


Cześć! Uwielbiam kosmetyki i właśnie między innymi o nich będzie ten wpis. Która z nas nie lubi używać kosmetyków i dbać o siebie, chyba wszystkie to lubimy! Każda z Nas powinna  znaleźć czas dla siebie i o siebie zadbać. Przy wyborze kosmetyków kieruję się przede wszystkim naturalnością, delikatnością, subtelnością. Ja zwracam na to uwagę i dlatego moje zamówienie padło na drogerię Lilaróż w której są oferowane kosmetyki naturalne. Nie jest to drogeria taka sama jak inne, ponieważ stawia na piękno zarówno ciała jak i duszy. Drogeria Lilaróż oferuje przede wszystkim produkty dobrej jakości. Dla mnie wygodnie jest zamawiać kosmetyki przez internet, ponieważ nie mam za wiele czasu i energii by latać  po drogeriach stacjonarnych, dlatego zazwyczaj wybieram zakupy internetowe.

Robię zakupy online ponieważ mogę szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu przeglądać wszystkie kosmetyki, które mnie interesują, tak jak w tym przypadku – kosmetyki naturalne. Wybieram zawsze takie kosmetyki, które uznaję za najlepsze dla siebie. Przeważnie wyszukuję takie „mazidełka”, które wiem, że mi się przydadzą i je zużyję.

Dzięki drogerii Lilaróża mogłam przetestować świetne perełki.

1. EVREE INSTANT HELP XXL - KREM DO RĄK

2.WONDER HWANG TO CREAM - NAWILZAJACY KREM DO TWARZY

3. NATURE QUEEN - MASŁO DO CIAŁA JAGODY ACAI


4. ORIENTANA -  EGZOTYCZNY OLEJEK DO TWARZY Z RÓŻĄ JAPOŃSKĄ I SZAFRAN


5. VIANEK - SERUM DO WŁOSÓW WZMACNIAJACY


I jak wam się podoba moje top 5 z drogerii Lilaróża? 
Przeglądając stronę i wybierając produkty dla siebie nieco się rozejrzałam za asortymentem drogerii co takiego można tam zamówić. Znajdziemy tam kosmetyki do pielęgnacji, makijażu, do włosów, paznokci, są też kosmetyki męskie i dziecięce, akcesoria do makijażu, olejki eteryczne, kadzidełka, świeczki zapachowe, suplementy diety, naturalne środki czystości itp. Wybór jest spory, więc można zrobić zakupy w jednym miejscu nie przeszukując całego internetu.  Bardzo mi się podoba asortyment sklepu oraz ich ceny, bo można znaleźć perełke w cenie 10-25 zł. 

Zapraszam Was do sklepu -  https://drogerialilaroz.pl/

You Might Also Like

0 komentarze