Witam !

września 28, 2018

Cześć wszystkim,

Najgorsze w życiu jest myślenie, co byłoby gdyby…co stałoby się w momencie...i jakie znaczenie miałoby to dla mnie.Lubię działać i odczuwać.Dopiero wtedy w pełni mogę poczuć,co jest dla mnie odpowiednie.Kiedyś potrzebowałam rzeszy potakiwaczy.Byłam pewna,że każdą myśl należy przedyskutować,zmodyfikować i rozważyć.Ta zasada nadal nie jest najgorsza,ale tylko w wyjątkowych sytuacjach,bo jeśli dzwonisz do znajomych z pytaniem o naprawdę prozaiczne rzeczy,to wybacz,ale mojego zrozumienia nie otrzymasz.

Każdy z nas z początkiem roku ma jakieś postanowienia noworoczne. Moim postanowienie i prezentem urodzinowym z okazji 23 urodzin jest powrót i założenie nowego bloga. Postanowiłam zrobić prezent dla samej siebie. Prezent,który będzie wymagał ode mnie dużo pracy,ale marzyłam o nim od dłuższego czasu!Początki bywają trudne,ale od czegoś trzeba zacząć.O powrocie na bloga chodziło mi po głowie bardzo długo.Idąc długą drogą od pomysłu do realizacji wreszcie jest! Radocha! Bardzo się cieszę, że jesteście! Zakładając blog chciałabym Was zaprosić do mojego małego świata. Mam nadzieje,że będę w stanie Was zaciekawić i sprawić, że zostaniecie ze mną na dłużej.

Może na początek kilka słów o mnie… 

Jestem 23-letnią dziewczyną mieszkającą w Łodzi o imieniu Gulmira. Szczęśliwa narzeczona.Z zawodu jestem kosmetologiem.Jest to moja pasja i hobby,więc mam plan dzielić się z Wami moją wiedzą na ten temat.Znajdziecie tu nowinki kosmetyczne, składy kosmetyków, zagadnienia z medycyny estetycznej,trochę mody i coś z lifestyle. Kocham podróże! Te duże jak i małe.Mam swoje marzenia i cele,mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości je zrealizuję.No i ostatnia sprawa,którą pewnie większość z Was już wie… Zakupoholizm.To właśnie ten nałóg był powodem założenia mojego konta na Instagramie.Jest to dla mnie ocean inspiracji, mody, ciekawych ludzi,przepięknych zdjęć.Ogromnie mi miło, że z czasem moje konto zaczęło też inspirować innych.Bardzo Wam dziękuję!

You Might Also Like

2 komentarze